zdjęcia: DoMilimetra

Wrzosowa kuchnia w bloku

ROK: 2014
Lokalizacja: Gdynia
Powierzchnia: 5,4 m2

To mała kuchnia w bloku. Zadaniem Domilimetra było dopasowanie projektu do zastanej podłogi. Wspólnie z inwestorką zdecydowaliśmy się na użycie satynowych frontów w niestandardowym kolorze wrzosu – ukochanej rośliny pani domu. Użyty odcień pięknie prezentuje się na tle grafitowej ściany oraz mozaiki z kolekcji Natural SICIS’a, wykonanej ze szkła murano z rysunkiem masy perłowej. Wnętrze zostało dyskretnie uzupełnione motywem ptaków, dzięki czemu nabrało kobiecego i nieco romantycznego wyrazu.

Projekt ten wywołuje skrajne reakcje, jednak dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszej Inwestorki, niezmienne od dwóch lat:

Kilka słów od inwestora ...

Jeszcze niedawno miałam kuchnię szaro - białą, niefunkcjonalną czyli raczej smutną. Po małej katastrofie - zalaniu - postanowiłam zmienić ją całkowicie. Dzięki p. Ewie teraz cieszy mnie kuchnia piękna, kolorowa, funkcjonalna (na tyle na ile pozwolił na to jej metraż) i rozćwierkana. Zawierzyłam projektantce i moja kuchnia raduje mnie codziennie już od dwóch lat, mnie i moich gości.
Mam zmywarkę, stolik / blat roboczy, sporo szafek (większych i mniejszych). Wszystko co jest mi niezbędne. No i kolor! Piękny!